O mnie

emilia sędziak biznes

Dzień dobry, choć milej będzie hello 🙂

Nazywam się Emilia Sędziak i moją misją jest oswoić firmy, a dokładnie ich pracowników w komunikacji międzynarodowej oraz w tworzeniu zgranych zespołów.

Prowadzę specjalistyczne szkolenia biznesowe bezpośrednio w języku angielskim, po to, aby od razu wdrażać techniki negocjacyjne i metody zarządzania przy użyciu Business English. Szczególny nacisk kładę różnice kulturowe.

Biorę udział w międzynarodowych projektach i szkoleniach związanych z Human Capital Management, podczas których wdrażam badania poziomu satysfakcji pracowników i pomagam rozwiązywać konflikty.

Moje doświadczenie, to nie tylko liczne certyfikaty z międzynarodowych szkoleń: Leading Changes, Leadership styles, Green & Black Belt. Jestem praktykiem z kilkunastoletnim stażem w korporacjach międzynarodowych, gdzie brałam udział m.in. w tworzeniu CUW (Centrum Usług Wspólnych) połączonych z centralizacją procesów i rekrutacją pracowników.

Od 2019 r.  jestem certyfikowanym Master Business Teacher oraz właścicielem swojej marki beEmily 🙂

2020 r. dodatkowo przyniósł na tę listę zawód wykładowcy przedmiotów biznesowych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie na kierunku Języki Obce w Mediach i w Biznesie.

Zapraszam do sprawdzenia oferty biznesowej i bezpośredniego kontaktu.

Certyfikaty

Zachęcam do odwiedzin moich profili w mediach społecznościowych

©Copyright 2021 beEmily