Dzień dobry!

Nazywam się Emilia Sędziak i oswajam firmy w komunikacji międzynarodowej. 

szkolenia biznesowe

Jak mogę wspomóc Twoją firmę?

Szkolenia z komunikacji w biznesie międzynarodowym oraz różnic kulturowych

Szkolenia związane z Human Capital Management

.

Nauka negocjacji międzynarodowych po angielsku

Wsparcie w rozwiązywaniu konfliktów zespołowych

Co mówią o moich umiejętnościach inni?​

Emilia bardzo szybko wdrożyła się w procedury obowiązujące w Firmie, sprawnie i starannie prowadziła wszystkie tematy, które leżały w jej zakresie odpowiedzialności. Samodzielna w działaniu, kreatywna i profesjonalna potrafiła również wprowadzać miłą atmosferę w zespole przy czym ciągle uśmiechnięta, pełna entuzjazmu i świeżych pomysłów posiadała szczególną umiejętność rozładowywania napięć. Wysokie kompetencje komunikacyjne pozwalały jej na rozwiązywanie problemów bez generowania niepotrzebnych konfliktów. Chętnie dzieliła się wiedzą, zarówno związaną z procesami, których administracją się zajmowała na bieżąco jak również związaną ze znajomością języka, wspomagając zespół w realizacji zadań wymagających sprawnej komunikacji.
Miałem niezwykłą okazję pracować z Emilią przez ponad rok. podczas moich pierwszych dni w firmie dzięki Emilii mogłem poznać zdania i zakres obowiązków jej działu. Sprawna praca Emilii zależała miedzy innymi od poprawnego przyjęcia towaru podległych mi osób i wkrótce okazało się że w przeszłości zdarzały się sytuacje konfliktowe. Emilia zorganizowała spotkanie na którym dzięki moderowanej przez nią komunikacji doszliśmy do porozumienia i wypracowania nowego procesu który ułatwiał pracę wszystkim. Na co dzień Emilia jest bardzo energiczna zawsze pozytywnie nastawiona do pracy. Dzięki swojej otwartości i komunikatywności zawsze skraca dystans i rozładowuje niepotrzebne napięcia. Współpraca z nią wiele wniosła do mojego podejścia do pracy i myślę że może być wartością dodatnią dla każdego.
W ciągu wielu lat pracy w organizacji GRENE/KRAMP Emilia stał się doświadczonym współpracownikiem. Potrafiła znakomicie dbać o relacje z pracownikami wszystkich szczebli organizacji oraz klientami. Doskonale sprawdzała się zarówno w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku, jak i w pracy zespołowej. Ma wysokie umiejętności interpersonalne - łatwo nawiązuje kontakty. Ponadto, wysoka kultura osobista, jak również jej osobowość, miały duży wpływ na pozytywną atmosferę w zespołach, w których pracowała. Była solidnym i rzetelnym pracownikiem, a następnie Managerem o pozytywnym usposobieniu do pracy i życia, na którym można polegać. Jest osobą o pozytywnym usposobieniu, dużej pozytywnej energii, zawsze o wysokim zaangażowaniu, profesjonalizmie i odpowiedzialność za to co robiła. Była jedna z kluczowych osób w tworzeniu pozytywnych relacji międzynarodowych i potrafiła z wielkim sukcesem prowadzić międzynarodowe projekty w międzynarodowym środowisku.

Poza szkoleniami biznesowymi wspieram także online w zakresie nauki Business English

kontakt Emilia Sędziak

Zachęcam do odwiedzin moich profili w mediach społecznościowych

©Copyright 2021 beEmily