Dlaczego Business English jest Twoim klientem?[Biznesowy Kwadrans odc. 5]

business english jest jak Twój klient

Pracujesz w sprzedaży? A wiesz co ma z tym wspólnego nauka angielskiego? Zobacz, dlaczego Business English jest jak Twój klient?

Wyobraź sobie, że zbliża się koniec miesiąca i pora na wyrobienie budżetu. Z reguły oznacza to chaotyczne zamykanie sprzedaży. A z czym to się wiąże? Niestety, w takich sytuacjach bardzo często domykamy sprzedaż, nie na takich warunkach jakbyśmy chcieli.

A jak to się ma do Business English?

Otóż tak samo, jak musisz określić cel sprzedaży w poszczególnych sektorach u Twoich klientów lub partnerów biznesowych, tak samo musisz określić dokładnie cel swojej nauki języka angielskiego, do czego ma on Ci służyć? W jakich sytuacjach najczęściej będziesz go używał/a? Jak często będziesz się z nim spotykać, czyli dokładnie ile razu w tygodniu będziesz poświęcał/a czasu na naukę tego języka, na budowaniu z nim relacji i poznawaniu jego tajników.

Wniosek: Dbaj o regularną komunikację biznesową po angielsku. Musimy mieć nieprzerywalny kontakt z językiem, aby cały czas go pielęgnować i doszlifowywać, aby stał się naszym ulubionym klientem.

Szczegółowe omówienie znajdziesz w 5 odcinku #BiznesowyKwadrans

Podobało się? Podziel się z innymi :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *