fbpx
personal branding

Podczas narady siedzisz cicho w kącie, zamiast przewodzić?

Organizujesz meetingi, ale już od rana zjada Cię stres, a potem marzysz, aby zapaść się pod ziemię?

Ludzie, zamiast rozmawiać o sytuacji w firmie, godzinami rozwodzą się o problemach osobistych i każdy patrzy na zegarek?

A może tylko Ci się wydaje, że Twoje międzynarodowe rozmowy są fantastyczne, ale jakoś większość zespołu unika tych spotkań jak ognia?

Jeśli nie poszukasz rozwiązań, Twoje meetingi dalej będą nudne i każdy będzie z nich uciekać. Każdy mail z informacją o spotkaniu zostanie skomentowany “O nie…znowu”. Ludzie zaczną Cię unikać, a awanse oddalać się. Tak, tak – każdy awans to z reguły pozycja wymagająca koordynowania grupą, czyli … umiejętności organizowania spotkań. 

opinie klientów

Kiedy przestaniesz traktować takie spotkania jako wymuszony obowiązek, a potraktujesz to jako szanse na pokazanie się i zbudowanie personal branding zobaczysz, że:

- ludzie jednak lubią rozmawiać, omawiać problemy i wyszukiwać rozwiązań w grupie
- ważne jest to co wszyscy mówią w kuluarach
- Zarząd uważnie obserwuje nie tylko jak wykonujesz zadania, ale także jak zachowujesz się na takich spotkania i jaka panuje atmosfera

Wyobraź sobie

Międzynarodowe spotkanie gdzie każdy uczestnik jest na czas i wszyscy wiedzą o czym jest spotkanie i jaką mają w nim rolę.

Meeting gdzie wszyscy są przygotowani ze swojego zakresu i nikt nie przerywa, nie szepta pod nosem.

Skrzynkę pocztową bez maili z pytaniami “A co ja mam robić”, “a czemu ja mam takie zadanie zrobić?” lub “a ja nie zrozumiałem…”.

Jak zagraniczni współpracownicy chwalą Twoją organizację i profesjonalny język.

Dostajesz propozycje z góry koordynowania większego zespołu międzynarodowego.

Zmieniasz pracę i dostajesz setki telefonów z propozycją, bo wszyscy chcą z Tobą współpracować

Brzmi dobrze prawda? I jest to całkowicie realne 🙂 Kluczem jest skuteczne prowadzenie spotkań i Twoja marka, czyli personal branding. 

Wiem, że nie jest to łatwe. Nie dość, że sztuka prowadzenia takich spotkań jest trudna sama w sobie, to jeszcze posługiwanie się językiem obcym dodatkowo to utrudnia. Jednak można zastosować kilka prostych schematów, które ułatwią budowanie personal branding. Poznaj 10 sposobów na perfekcyjne spotkanie biznesowe w środowisku międzynarodowym.

To nie jest kurs, który będziesz robił tygodniami. To podręczna ściąga, którą możesz przestudiować w jeden dzień i od razu wdrażać.

W e-book’u znajdziesz:

spis tresci ebook -personal branding

A kto napisał tego e-book'a?

Nazywam się Emilia Sędziak i uczę komunikacji w biznesie na arenie międzynarodowej. Jestem praktykiem, nie teoretykiem. Oprócz 15- letniej nauki angielskiego, ponad 10 lat pracowałam w międzynarodowej korporacji gdzie nie tylko zarządzałam kilkunastoma osobami, ale również modelowałam procesy biznesowe i udział w wielu projektach międzynarodowych. 

Zobacz co o mojej pracy powiedzieli współpracownicy:

W ciągu wielu lat pracy w organizacji GRENE/KRAMP Emilia stał się doświadczonym współpracownikiem. Potrafiła znakomicie dbać o relacje z pracownikami wszystkich szczebli organizacji oraz klientami. Doskonale sprawdzała się zarówno w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku, jak i w pracy zespołowej. Ma wysokie umiejętności interpersonalne - łatwo nawiązuje kontakty . Ponadto, wysoka kultura osobista , jak również jej osobowość, miały duży wpływ na pozytywną atmosferę w zespołach w których pracowała . Była solidnym i rzetelnym pracownikiem a następnie Managerem o pozytywnym usposobieniu do pracy i życia na którym można polegać. Jest osobą o pozytywnym usposobieniu, dużej pozytywnej energii, zawsze o wysokim zaangażowaniu, profesjonalizmie i odpowiedzialność za to co robiła. Była jedna z kluczowych osób w tworzeniu pozytywnych relacji międzynarodowych i potrafiła z wielkim sukcesem prowadzić międzynarodowe projekty w międzynarodowym środowisku.
opinia biznesowa
Marian Fedko
Co-Founder and Former CEO of Grene Poland/ CEO of Kramp Poland / Eastern Europe Region Sales Director of Kramp Group
Emilia bardzo szybko wdrożyła się w procedury obowiązujące w Firmie, sprawnie i starannie prowadziła wszystkie tematy, które leżały w jej zakresie odpowiedzialności. Samodzielna w działaniu, kreatywna i profesjonalna potrafiła również wprowadzać miłą atmosferę w zespole przy czym ciągle uśmiechnięta, pełna entuzjazmu i świeżych pomysłów posiadała szczególną umiejętność rozładowywania napięć. Wysokie kompetencje komunikacyjne pozwalały jej na rozwiązywanie problemów bez generowania niepotrzebnych konfliktów. Chętnie dzieliła się wiedzą, zarówno związaną z procesami, których administracją się zajmowała na bieżąco jak również związaną ze znajomością języka, wspomagając zespół w realizacji zadań wymagających sprawnej komunikacji.

Czy e-book jest dla każdego?

Tak, jeśli:

- organizujesz międzynarodowe spotkania biznesowe z kontrahentami, wspólnikami i współpracownikami
- jesteś liderem i spotykasz się ze swoim zespołem w celu omawiania projektów, sytuacji firmy
- chcesz awansować w korporacji
- prowadzisz telekonferencje z zagranicznymi klientami
- chcesz poszerzyć swoją znajomość Business English

Nie, jeśli:

- nie interesuje Cię organizowanie spotkań biznesowych
- potrzebujesz angielskiego tylko do wyjazdów turystycznych
- Twoje meetingu są perfekcyjne i każdy czeka na kolejne
- prowadzisz telekonferencje z zagranicznymi klientami
- chcesz poszerzyć swoją znajomość Business English

Prowadzić spotkania międzynarodowe również trzeba się nauczyć, to nie są wcale umiejętności wrodzone! Buduj świadomie swój personal branding, również jako pracownik.

Zobacz co o moim poprzednim kursie w formie e-booka mówią osoby, które go przerobiły:

Przerobiłam cały kurs w miesiąc, dał mi bardzo dużo. Na początku rzeczywiście, miałam opory z mówieniem, ale przy końcu szło mi już płynnie. Teraz wracam do materiału co jakiś czas, przerabiam raz jeszcze i cieszę się, kiedy widzę jakie postępy zrobiłam. Polecam każdemu, nie tylko w świecie biznesu
Marta
E-book rewelacja!! Zero nudy!! W handlu międzynarodowym pracuje już kilka lat, a dopiero teraz z e-booka, poznałam wiele słówek, wyrażeń, dzięki którym zaskakuję ludzi. Jeśli nie nam pomysłu to od razu przeglądam e-book i znajduję rozwiązania. Poza słówkami, wyrażeniami, e-book buduje pewność również siebie! A to jest najważniejsze, żeby mówić. Polecam gorąco!!! i nie tylko początkującym.
Emilia
E-book to strzał w dziesiątkę!!! Nie są to suche książkowe informację, które odstraszają, ale sama rzeczywistość, zagadnienia, które pomagają zrozumieć sens wypowiedzi w języku angielskim. Dziękuje za niego:)
Ewa
e-book personal branding

Oprócz e-book’a “Rozwiń swój personal branding – 10 sposobów na perfekcyjne spotkanie biznesowe w środowisku międzynarodowym”

Otrzymasz gratis

angielskie przyimki

Mini kurs

w formie PDF z przyimkami angielskimi o wartości 50 zł

A ile to wszystko kosztuje?

Do wyboru masz, aż 3 pakiety

ebook-personal branding

E-book: "Rozwiń swój personal branding - 10 sposobów na perfekcyjne spotkanie biznesowe w środowisku międzynarodowym"

67 zł

2 e-booki business english

Pakiet: 2 e-booki

207 zł

ebooki i konsultacje business english

Pakiet: 2 e-booki + 45 indywidualnych konsultacji

327 zł

To pierwsze tak kompleksowe podejście do Business English na polskim rynku. Nie uczymy się słówek o pieskach i kolorach. Prawdziwe przykłady z międzynarodowych korporacji, gotowe szablony i odnośniki do stron biznesowych.

Rozwiń swój personal branding — awansuj i zdobądź nowych klientów. 

personal branding

Najczęstsze pytania?

Czy jeżeli nie pracuje w korporacji międzynarodowej przyda mi się e-book o spokaniach międzynarodowych?

Tak, jeśli chcesz poszerzyć swoje umiejętności Business English i rozwinąć swój personal branding lub prowadzisz swój biznes i chcesz współpracować na arenie międzynarodowej, spotkania z zagranicznymi klientami wyglądają bardzo podobnie.

Na moim stanowisku nie organizuję spotkań międzynarodowych, czy przyda mi się ten e-book?

Tak, jeśli chciałbyś awansować. Im wyższe stanowisko, tym częściej potrzebne są umiejętności zarządzania zespołem w tym organizacji meetingów.

Czy warto kupić pakiet 2 e-booków?

Tak, jeśli czujesz, że Twoja komunikacja biznesowa wymaga poprawy i nie czujesz się pewnie w rozmowach biznesowych.

Kupiłem pakiet z konsultacjami, kiedy mogę je wykorzystać?

Na konsultacje umawiamy się indywidualnie poprzez maila w dogodnym terminie dla obydwu stron.

Wchodzisz na wyższy poziom Business English?