fbpx

E-book: 30-dniowa strategia na pokonanie strachu w komunikacji biznesowej po angielsku

⋅ Uczysz się angielskiego latami, a ciągle masz problemy ze swobodną komunikacją w biznesowych kontaktach?

⋅ Bez problemów rozmawiasz z przyjaciółmi z zagranicy, ale ciągle masz opory podczas rozmów biznesowych po angielsku?

⋅ Boisz się, że Twój angielski zabrzmi mało profesjonalnie, więc nie odzywasz się w ogóle?

Możesz to zmienić w 1 miesiąc!

strategia Business English

Jeśli dalej nic nie zrobisz, nie wyznaczysz celu, nie zaplanujesz nauki w sposób strategiczny, prawdopodobnie miną kolejne lata na tym sam poziomie angielskiego.  Wciąż będziesz mówić, że to wina braku zdolności językowych. A to nie prawda!

Wrodzone umiejętności posiada tylko ułamek ludzi, większość z nas musi pracować, aby osiągnąć wymarzony efekt. Ale możesz to zrobić strategicznie.

Work smart, not hard

strategia nauki języka

Kiedy przestaniesz działać chaotycznie, wyznaczysz cel językowy i zaplanujesz swoją naukę, zobaczysz, że po 30 dniach:

Jak wygląda e-book „30-dniowa strategia na pokonanie strachu w komunikacji biznesowej po angielsku" od środka:

Jak wygląda nauka:

Codziennie masz do przeczytania jeden rozdział i zadania do wdrożenia. Część zadań masz masz potem do wykonania codziennie np. słuchanie angielskiego 🙂

Po 30 dniach masz opracowany cały plan działania i wdrożone nawyki nauki angielskiego.

strategia nauki języka
Emilia Sędziak o mnie

Kim jestem

Nazywam się Emilia Sędziak i jako lektor pomagam w nauce Business English.

Od ponad 10 lat wspieram ludzi biznesu w doskonaleniu komunikacji językowej, rozwijam ich pewność siebie oraz uczę negocjować i sprzedawać po angielsku.

Jestem praktykiem, nie teoretykiem!

Przez 12 lat pracowałam w korporacji międzynarodowej na różnych stanowiskach, dzięki czemu nauczyłam się porozumiewać po angielsku w prawdziwym świecie biznesu i wiem jak to wygląda od środka 😉

W e-book’u przez 30 dni przeprowadzę Cię krok po kroku przez kurs, po którym zobaczysz realne efekty swojej pracy pod moim okiem. W e-book’u przedstawiam moją autorską strategię, którą używam od lat w nauce indywidualnej.

Spójrz na kilka opinii o moim sposobie nauczania. Napisali je moi aktualni i byli klienci, którym przez lata pomagałam w osiągnięciu ich języków celów. Zawsze kładłam nacisk na komunikację, gdyż to jest najważniejsze w nauce języka.

"Pani Emilia podnosi ciekawy problem .Wszyscy kiedyś chodziliśmy do szkoły (czy nadal chodzimy).Rozpoczynając naukę cały świat bombarduje nas sloganami typu angielski da ci pracę , pozwoli poszerzyć horyzonty,pozwoli ci podróżować.Jednak już po kilku lekcjach orientujemy się że te słowa mają tak rozległy zasięg znaczeniowy że w zasadzie sami nie wiemy dlaczego się go uczymy .Po przejściu przez podstawy zaczynamy mówić ,przeprowadzamy sztuczne scenki z naszymi kolegami tak aż do momentu studiów bez określenia jakiejkolwiek strategii .Zaraz po maturze orientujemy się że co prawda możemy przeprowadzić krótką rozmowę na każdy temat,ale brakuje znajomości słów bardziej fachowych o głębszym znaczeniu ,słów które wprowadzają rozmowę na tkz wyższy poziom. Umiemy wszystko i zarazem nic .I wtedy zaczyna się lęk przed mówieniem.Zostanę wyśmiany nie podołam ,nie zrozumiem.Brak odpowiedniej strategii spowodował że coś co miało nam dać tak wiele zatraca swoją istotę. Dlatego też uważam że każdy kto wiąże swoją przyszłość z językiem angielskim powinien określić właśnie te wielokrotnie padającą w tym tekście strategię poprzez tego rodzaju szkolenia i raz na zawsze pokonać swój strach przed mówieniem realizując tym samym własne marzenia."
Dominim
"Uczyłam się języka angielskiego z Emilia przed wyjazdem do pracy, do Wielkiej Brytanii, lekcje bardzo dużo mi dały, metoda nauki jest bardzo skuteczna. Emilia od pierwszej lekcji wyznaczyła razem ze mną konkretne cele i metody ich osiągnięcia, testy, zadania domowe skutecznie mobilizują do nauki, polecam bardzo, lekcje z beEmily to mój sukces za granica. Z niecierpliwością czekam na e-book."
Paulina
"Emilia z BeEmily w prosty i dosadny sposób potrafi dotrzeć do najtrudniejszych klientów. Przekazuje wiedzę o języku angielskim tak, że każdy chętnie do niego wraca. Korzysta z bardzo zróżnicowanych materiałów testy, teksty, filmiki, własne przykłady i porady. BeEmily szerzy ideę nauki angielskiego, pomaga rozwinąć żagle i sprawia, że dzięki niej przełamałam barierę rozmowy w obcym języku. Już nie mogę się doczekać e-Booka."
Ilona
"Każda lekcja z Emilia pozwala poczuć się wyjątkowym, gdzie można poczuć pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Strategie stawia na pierwszym miejscu, co sprawia ze trudności w nauce języka angielskiego zawsze są do pokonania. Po każdej lekcji odczuwa się niewiarygodna satysfakcję i wiarę w swoje możliwości.Elastyczność planu w zależności od bieżących potrzeb to bardzo wazna cecha jaka posiada Emily. Polecam, oby każdy kto chce się nauczyć języka angielskiego trafił na tak profesjonalna osobę."
Kasia

Tylko teraz: wyjątkowe bonusy o wartości 100 zł!

Zestawienie 20 wartościowych wystąpień i artykułów Business English

Formularz wyznaczania celu językowego

Pakiet standard

E-book „30-dniowa strategia na pokonanie strachu w komunikacji biznesowej po angielsku”

197 zł

Pakiet premium

E-book „30-dniowa strategia na pokonanie strachu w komunikacji biznesowej po angielsku” + 45 min indywidualnych konsultacji

277 zł

Czy chcesz rozwijać swoją karierę, budować relacje międzynarodowe, chcesz zwiększyć ilość kontaktów w biznesie i chcesz nauczyć się, jak to zrobić to krok po kroku przy użyciu angielskiego?

Ten e-book jest dla Ciebie!