Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku? cz.1 [Biznesowy Kwadrans odc.31]

Czy wiesz jak dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku? Co powtórzyć, jakie informację są istotne? Co pominąć?

Zapraszam Cię na serię live’ów poświęconych właśnie tej tematyce.

Wiem, że spędza to sen z powiek wielu osób, dlatego też postanowiłam podzielić się z Tobą moimi doświadczeniami, które zdobyłam podczas rekrutowania własnego zespołu. Uczestniczyłam w ponad 100 rozmowach kwalifikacyjnych. Wiem, co działa, a co nie i na co, osoby siedzące z drugiej strony stołu, zwracają uwagę. Dodatkowo jeśli wymagany jest języka angielski dochodzi kolejny czynnik stresowy. Jak sobie z nim poradzić?

Chcesz wiedzieć jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej odpowiadając po angielsku na szereg pytań? W moim sklepie właśnie pojawił się najnowszy produkt – “Wyzwanie – Jak wypaść dobrze na rozmowie kwalifikacyjnej po angielsku“, który pokaże Ci od A do Z co powinieneś powiedzieć, jakich struktur językowych użyć, jakiego słownictwa, abyś został zapamiętany. Dodatkowo otrzymujesz serie nagrań video z poradami.

Zapraszam na retransmisję live’a: Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku?

Podobało się? Podziel się z innymi :)

2 myśli na “Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku? cz.1 [Biznesowy Kwadrans odc.31]”

  1. Pingback: Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku cz.2 [Biznesowy Kwadrans odc.32] - beEmily

  2. Pingback: Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Wywiad z ekspertem od rekrutacji Marzeną Jurewicz-Komudą - beEmily

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *