O MNIE

Emilia Sędziak o mnie

Dzień dobry!

Cieszę się, że tutaj trafiłeś. Z przyjemnością wprowadzę Cię w świat Business English.

Nazywam się Emilia Sędziak i poprzez wsparcie w nauce angielskiego pomogę Ci zaistnieć w biznesie.

Moją misją jest nauczanie języka angielskiego, który wesprze Twoje działania w korporacji, prowadzeniu międzynarodowych projektów i kierowaniu firmą. Dzięki doskonałej znajomości angielskiego poczujesz się pewniej w branży i zdobędziesz lepszą pozycję na rynku. Oprócz standardowej nauki języka obcego nauczysz się, czym charakteryzuje się etykieta biznesowa oraz jak płynnie poruszać się w tym zwariowanym świecie, który nie jest łatwy nawet w ojczystym języku.

Zastanawiasz się, dlaczego akurat ja mogłabym Ci pomóc?

Moja wiedza nie ogranicza się tylko do licznych certyfikatów zarówno z nauczania angielskiego, jak i procesów biznesowych (zobacz tutaj), ale przede wszystkim to ponad 10 lat doświadczenia w międzynarodowym środowisku handlowym. Zobacz moje CV.

Mogłabym Ci powiedzieć, że od zawsze marzyłam o nauczaniu ludzi, że skończyłam filologię angielską i otaczam się tym językiem od 7 roku życia. Mogłabym również dodać, że naukę angielskiego od zawsze traktowałam jako hobby i pomagałam, komu się da w zdobywaniu tej wiedzy. Prawda jest jednak taka, że to moje życie zawodowe ostatnich lat sprawiło, że poczułam, jak bardzo chcę uczyć innych i patrzeć na efekty moich kursantów, które przekładają się na ich realne zarobki i codzienne relacje.

Praca ze społecznością z wielu krajów, budowanie od podstaw nowego zespołu z ekipą pochodzącą z różnych kultur oraz bliska współpraca pokazały mi, jak ważna jest prawidłowa komunikacja. Połączenie wiedzy procesowej, biznesowej i negocjacyjnej przekazywanej profesjonalnym angielskim doprowadziły do sukcesu. Ja uniknęłam wiele wpadek, a moi współpracownicy łatwiej przełamali bariery. Jestem przekonana, że Ty również jesteś w stanie osiągnąć taką pewność siebie w firmie.

Zobaczyłam, że nie musimy żyć w tym samym kraju, nie musimy posiadać tej samej wiedzy i ukończonych szkół — jedyne czego nam potrzeba do kreatywnej pracy to wspólny język, którym się porozumiemy.

Wraz ze stabilizacją finansową i zawodową moje zainteresowania poszły w stronę rozwoju osobistego. To stąd w mojej ofercie znajdziesz coaching po angielsku. Czy może być coś lepszego do osiągnięcia sukcesu zawodowego niż rozwój na dwóch płaszczyznach w jednym czasie — takie 2 w 1?

Moja misja w korporacji dobiegła końca, teraz czas na nowe wyzwania, czas na BeEmily. Pora na skupienie się na moich kursantach, którzy uczą się jak funkcjonować w globalnych strukturach. Tak jak mój wspaniały uczeń Adam — PGM w międzynarodowej korporacji, który dzięki intensywnej nauce opanował angielski biznesowy w takim stopniu, że bez problemu komunikuje się ze swoimi szefem — Holendrem, klientami oraz dostawcami zagranicznymi. To, co wymaga podkreślenia — Adam nigdy wcześniej nie uczył się tego języka.

Podejmując ze mną współpracę, nie będziesz musiał mi tłumaczyć co to jest ASAP, metody Leading Change, techniki negocjacyjne — to ja pomogę Ci jak to zakomunikować zagranicznym kontrahentom. W czasie konferencji nie będziesz już kiwał tylko głową, ale faktycznie zrozumiesz prelegenta. Angielski stanie się Twoją pasją, a ja będę z dumą patrzeć, jak Twoja pozycja eksperta rośnie i rośnie.

Będziesz negocjować, sprzedawać, współpracować i raportować — a to wszystko po angielsku!

A jeżeli będziesz chciał odpocząć od Business English, to porozmawiamy o podróżach, które uwielbiam, książkach o rozwoju osobistym (ciekawe czy czytamy tych samych coachów), a nawet o problemach rodzicielskich (tak — jako mama dorastającego nastolatka też się z tym czasami borykam 😉 ).