O MNIE

Emilia Sędziak o mnie

Dzień dobry, choć wystarczy po prostu hello!

Cieszę się, że do mnie trafiłaś/eś. Z przyjemnością wprowadzę Cię w świat biznesu międzynarodowego.

Nazywam się Emilia Sędziak i od 2008 roku działam w biznesie międzynarodowym.

Moją misją jest wsparcie biznesów i osób działających w ich imieniu na gruncie negocjacji międzynarodowych i budowania pozycji na rynku. Moim marzeniem jest tak wyszkolona kadra, która nie boi się stawiać swoich granic, a równocześnie dba o klienta i dobrą relację tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Wierzę, że polskie firmy są warte, aby konkurować na równi z zagranicznymi brandami. Potrzeba tylko trochę wiedzy, umiejętności i praktyki. 

A dlaczego akurat ja mogłabym wesprzeć Twoją firmę i Twoje działania?

Jako pracownik korporacji międzynarodowej tworzyłam CUW (Centrum Usług Wspólnych), centralizowałam i optymalizowałam procesy biznesowe w jednostkach europejskich.

Zarządzałam nowopowstałym 20-osobowym zespołem oraz brałam udział w międzynarodowych projektach.

Od 2019 roku, prowadząc własną firmę, przeprowadziłam ponad 2000 godzin zajęć oraz konsultacji z klientami oraz firmami z zakresu współpracy międzynarodowej.

Negocjowałam z partnerami z krajów takich jak: Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Hiszpania, Dania, Holandia, Norwegia, Finlandia, Włochy, Chiny, Indie, Czechy, Słowacja, Belgia, Litwa, Turcja, Kanada, USA i oczywiście Polska.

Według testu Talent Dynamics jestem Deal Maker’rem, czyli urodzonym negocjatorem. Dwa pierwsze talenty Gallupa to: Osiąganie i Ukierunkowanie, które pozwalają mi skupić się w pełni na każdym zadaniu, tak aby odnieść sukces.

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach międzynarodowych, min. Leadership Academy, Leading Changes, Green & Black Belt. Jestem równocześnie absolwentką Master Business Teacher oraz uczestniczką Master Business Training u Kamili Rowińskiej.

Jako „Negocjator do wynajęcia” pomagam firmom negocjować warunki współprac, kontraktów i umów w Polsce jak i za granicą.

Prowadzę szkolenia, konsultacje i wykłady z zakresu biznesu międzynarodowego. Występuję na konferencjach biznesowych.

Jestem wykładowcą akademickim na kierunku Języki Obce w Mediach i w Biznesie. Uczę Obsługi Klienta Obcojęzycznego w Praktyce oraz Różnic Kulturowych.

Napisałam dwa e-book’i o tematyce komunikacji w biznesie międzynarodowym oraz budowaniu personal branding.

Jestem autorką kursu „Rekrutacja Międzynarodowa”. Jako absolwentka filologii angielskiej biegle posługuję się językiem angielskim, dlatego też pomagam wielu polskim firmom w komunikacji międzynarodowej.

W 2021 roku otrzymałam nagrodę w kat. “Lider wśród Trenerów biznesowych i lektorów Business English” przyznawanej podczas XIV edycji konkursu Polish Businesswomen Awards.

Po pracy jestem mamą już dorosłego mężczyzny (o ile 18 lat można uznać za dorosłość 😉 oraz psią mamą czarnego Shithzu. Poczytuję angielskie książki i czasopisma oraz marzę o podróżach, które może kiedyś wrócą.

Zapraszam Cię do wspólnej biznesowej podróży, gdzie łączymy naukę negocjacji, sprzedaży, relacji oraz języka angielskiego na poziomie Business English, Poczujesz się nie tylko pewniej podczas rozmów biznesowych, ale zobaczysz także efekty na koncie i w sukcesach zawodowych. 

Emilia Sędziak

Konferencje

Kompetencje w biznesie

13.04.2021

Organizator: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie

Temat wystąpienia: Kompetencje w biznesie międzynarodowym