O MNIE

Emilia Sędziak o mnie

Hello!

Cieszę się, że do mnie trafiłaś/eś. Z przyjemnością wprowadzę Cię w świat Business English.

Nazywam się Emilia Sędziak i poprzez wsparcie w nauce angielskiego pomogę Ci zrozumieć język i świat Business English.

Moją misją jest nauczanie języka angielskiego, który wesprze Twoje działania w korporacji, prowadzeniu międzynarodowych projektów i kierowaniu firmą. Dzięki doskonałej znajomości angielskiego poczujesz się pewniej w branży i zdobędziesz lepszą pozycję na rynku. Oprócz standardowej nauki języka obcego nauczysz się, czym charakteryzuje się etykieta biznesowa oraz jak płynnie poruszać się w tym zwariowanym świecie, który nie jest łatwy nawet w ojczystym języku.

Zastanawiasz się, dlaczego akurat ja mogłabym Ci pomóc?

Pod marką beEmily działam w sieci od 2019 roku, jednak moje początki z angielskim sięgają jeszcze wieku dziecięcego, kiedy nagrywałam swoje wypowiedzi na kasecie magnetofonowej (ojejku, ale to było dawno temu). Moja wiedza to nie tylko ukończona filologia angielska, certyfikaty z nauczania angielskiego i procesów biznesowych (zobacz tutaj), ale przede wszystkim to ponad 10 lat doświadczenia w międzynarodowym środowisku handlowym. (Zobacz moje CV). Dzięki temu pomogłam już setkom klientom podczas indywidualnych lekcji oraz zostałam wykładowcą w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie na kierunku Języki Obce w Mediach i w Biznesie. Przedmioty, jakie prowadzę to: Zarządzanie i współpraca w zespołach międzynarodowych, oraz Obsługa klienta obcojęzycznego w praktyce. 

Moja doba niestety nie wydłuża się i nie mam już możliwości nauczać jeden na jeden. Wiem jednak, że moja wiedza jest bardzo przydatna, bo to nie tylko teoria, ale i praktyka w międzynarodowym biznesie. Nie chcę tworzyć tylko dla elit, których było stać na prywatne szkoły i wyjazdy zagraniczne. Wiem, że w naszym systemie edukacji nauka Business English mocno kuleje 🙁 Dlatego obecnie skupiam się na produktach online, aby więcej osób miało możliwość doszkalać swoje umiejętności językowe i biznesowe. Wiem, że ta nowoczesna forma potrafi być równie skuteczna, a moi klienci są zachwyceni. Zobacz ich opinie na temat e-booka lub Mini kursu.

Po pracy jestem mamą już dorosłego mężczyzny (o ile 18 lat można uznać za dorosłość 😉 oraz psią mamą czarnego Shithzu. Poczytuję angielskie książki i czasopisma oraz marzę o podróżach, które może kiedyś wrócą.

Zapraszam Cię do wspólnej podróży, gdzie łączymy naukę Business English, Small Talk, sprzedaż i negocjacje z życiem codziennym w biurze i na spotkaniach międzynarodowych. Poczujesz się pewniej nie tylko na wakacjach, ale co najważniejsze w pracy oraz podczas rozmów z kontrahentami i zagranicznymi kolegami.

Emilia

Konferencje

Kompetencje w biznesie

13.04.2021

Organizator: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie

Temat wystąpienia: Kompetencje w biznesie międzynarodowym