REKOMENDACJE

Zobacz co o moich produktach
i współpracy ze mną mówią klienci

opinie klientów
Każda lekcja z Emilią pozwala poczuć się wyjątkowym, gdzie można poczuć pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Strategie stawia na pierwszym miejscu, co sprawia ze trudności w nauce języka angielskiego zawsze są do pokonania. Po każdej lekcji odczuwa się niewiarygodną satysfakcję i wiarę w swoje możliwości. Elastyczność planu w zależności od bieżących potrzeb to bardzo ważna cecha, jaką posiada Emily. Polecam, oby każdy, kto chce się nauczyć języka angielskiego trafił na tak profesjonalna osobę.
Z Emilią znam się i współpracuję od lat. Mogę powiedzieć, że nie znam drugiej takiej profesjonalnej wariatki. Profesjonalnej, ponieważ jak coś robi to dopina wszystkie elementy układanki na ostatni guzik. A wariatki, bo to jest wulkan giga pozytywnej energii, zawsze uśmiechniętej, żeby nie powiedzieć roześmianej. Jej pozytywne nastawienie jest zaraźliwe i pomaga osiągać założone cele z uśmiechem. Choć trzeba powiedzieć, że to jest wymagający partner i trzeba czasem przejść przez pot i łzy. Na pewno zostaniesz konsekwentnie rozliczony ze swoich zadań i dostaniesz profesjonalny "feedback" :). Emilia obserwuje nowe trendy w biznesie, technologiach, zarządzaniu zespołami i potrafi je adaptować na swoje potrzeby lub swoich uczniów i partnerów biznesowych. Gorąco polecam współpracę z Emilką na każdym polu. Satysfakcja i progres gwarantowany!
Polecam współpracę z Emilią jako nauczycielem, partnerem biznesowym i generalnie człowiekiem. Miałam przyjemność z nią pracować i nie znam bardziej kompetentnej, kreatywnej, zorganizowanej i skoncentrowanej na celu osoby. Język angielski to jej pasja, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w biznesie powstał najlepszy produkt dla każdego, kto chce sprawnie korzystać z języka angielskiego.
opinia o Emilii Sędziak
Małgorzata Zakrzewska
IMS Ubezpieczenia
Przerobiłam cały kurs w miesiąc, dał mi bardzo dużo. Na początku rzeczywiście, miałam opory z mówieniem, ale przy końcu szło mi już płynnie. Teraz wracam do materiału co jakiś czas, przerabiam raz jeszcze i cieszę się, kiedy widzę jakie postępy zrobiłam. Polecam każdemu, nie tylko w świecie biznesu
Marta
Ten E-book to na prawdę fajny materiał do nauki. Zawiera dużo przydatnych słówek oraz zwrotów, z których korzystam. Jest napisany w bardzo przystępny sposób i zawiera dużo konkretnych informacji. Bardzo szybko można sobie przypomnieć o co, w którym czasie chodzi albo skorzystać z gotowego zwrotu. E-book również motywuje do systematycznej nauki oraz podpowiada jak najlepiej zapamiętać zawarty w nim materiał. Serdecznie polecam!!!
Adam
E-book rewelacja!! Zero nudy!! W handlu międzynarodowym pracuje już kilka lat, a dopiero teraz z e-booka, poznałam wiele słówek, wyrażeń, dzięki którym zaskakuję ludzi. Jeśli nie nam pomysłu to od razu przeglądam e-book i znajduję rozwiązania. Poza słówkami, wyrażeniami, e-book buduje pewność również siebie! A to jest najważniejsze, żeby mówić. Polecam gorąco!!! i nie tylko początkującym.
Emilia
E-book to strzał w dziesiątkę!!! Nie są to suche książkowe informację, które odstraszają, ale sama rzeczywistość, zagadnienia, które pomagają zrozumieć sens wypowiedzi w języku angielskim. Dziękuje za niego:)
Ewa

Zobacz jeszcze co mówią moi współpracownicy biznesowi

Emilia bardzo szybko wdrożyła się w procedury obowiązujące w Firmie, sprawnie i starannie prowadziła wszystkie tematy, które leżały w jej zakresie odpowiedzialności. Samodzielna w działaniu, kreatywna i profesjonalna potrafiła również wprowadzać miłą atmosferę w zespole przy czym ciągle uśmiechnięta, pełna entuzjazmu i świeżych pomysłów posiadała szczególną umiejętność rozładowywania napięć. Wysokie kompetencje komunikacyjne pozwalały jej na rozwiązywanie problemów bez generowania niepotrzebnych konfliktów. Chętnie dzieliła się wiedzą, zarówno związaną z procesami, których administracją się zajmowała na bieżąco jak również związaną ze znajomością języka, wspomagając zespół w realizacji zadań wymagających sprawnej komunikacji.
Miałem niezwykłą okazję pracować z Emilią przez ponad rok. podczas moich pierwszych dni w firmie dzięki Emilii mogłem poznać zdania i zakres obowiązków jej działu. Sprawna praca Emilii zależała miedzy innymi od poprawnego przyjęcia towaru podległych mi osób i wkrótce okazało się że w przeszłości zdarzały się sytuacje konfliktowe. Emilia zorganizowała spotkanie na którym dzięki moderowanej przez nią komunikacji doszliśmy do porozumienia i wypracowania nowego procesu który ułatwiał pracę wszystkim. Na co dzień Emilia jest bardzo energiczna zawsze pozytywnie nastawiona do pracy. Dzięki swojej otwartości i komunikatywności zawsze skraca dystans i rozładowuje niepotrzebne napięcia. Współpraca z nią wiele wniosła do mojego podejścia do pracy i myślę że może być wartością dodatnią dla każdego.
It was a pleasure of working with Emilia during the development and implementation of a new system to optimise administrative business processes within Kramp. During this project I learned that Emilia is a positive person with a strong ownership and driving for results. She is energetic, has great people skills and capable of forming a close team and leading it. She is highly motivated, has great communication skills and can get my full recommendation.
opinia o współpracy biznesowej
Maik ten Eikelder
Business Analyst at Kramp
Miałam przyjemność poznać Emilię i z nią pracować. Do zadań zawsze podchodzi z zaangażowaniem i co ważniejsze - z dużym doświadczeniem. Nie boi się wyzwań, świetnie komunikuje się z ludźmi, potrafiła zbudować dobry zespół. Ma mnóstwo energii i do nowych wyzwań podchodzi z optymizmem. Jestem przekonana, ze jako lektorka/trenerka j.angielskiego nikogo nie zawiedzie
W ciągu wielu lat pracy w organizacji GRENE/KRAMP Emilia stał się doświadczonym współpracownikiem. Potrafiła znakomicie dbać o relacje z pracownikami wszystkich szczebli organizacji oraz klientami. Doskonale sprawdzała się zarówno w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku, jak i w pracy zespołowej. Ma wysokie umiejętności interpersonalne - łatwo nawiązuje kontakty . Ponadto, wysoka kultura osobista , jak również jej osobowość, miały duży wpływ na pozytywną atmosferę w zespołach w których pracowała . Była solidnym i rzetelnym pracownikiem a następnie Managerem o pozytywnym usposobieniu do pracy i życia na którym można polegać. Jest osobą o pozytywnym usposobieniu, dużej pozytywnej energii, zawsze o wysokim zaangażowaniu, profesjonalizmie i odpowiedzialność za to co robiła. Była jedna z kluczowych osób w tworzeniu pozytywnych relacji międzynarodowych i potrafiła z wielkim sukcesem prowadzić międzynarodowe projekty w międzynarodowym środowisku.
opinia biznesowa
Marian Fedko
Co-Founder and Former CEO of Grene Poland/ CEO of Kramp Poland / Eastern Europe Region Sales Director of Kramp Group